Oplettende lezers hebben natuurlijk ons startcadeau ijsbrekers en energizers al gedownload.
Niet? Dan kan dat hier.
Voor de zomervakantie zijn Mariëlle en ik heel erg druk geweest met het nog beter maken van het proces in de leerlijnict en inmiddels al weer aan de slag.
We hebben besloten onze energie daar de komende tijd in te steken.
Wat betekent dat voor jou?
Allereerst hebben we de winkel op de leerlijnICT geopend en kun je, wanneer je zelf aan de slag wilt met het vergroten van de digitale geletterdheid, daar gewoon modules kopen.
Natuurlijk bieden we de mogelijkheid om eerst even te kijken hoe de omgeving eruit ziet en hoe alles werkt. Daarom hebben we een aantal zaken geautomatiseerd en bieden we de mogelijkheid om de startmodule, AVG en IIsbrekers en energizers zonder enige verplichting te doorlopen.
Wanneer je daarna denkt, dat is mooi en ik wil meer….dan pas gaat het je geld kosten.
Wees gerust als het om jouw data gaat, want alle gegevens worden verwijderd als je besluit niet te kiezen voor een vervolg.
Wat gaan we nog meer doen?
We hebben nog een aantal nieuwe modules in ontwikkeling staan. Voor het eind van de vakantie is er in elk geval een module Gamification, Coding en we ontwikkelen nog wat kleine modules die je als bonus krijgt wanneer je modules afgerond hebt.
Wij leren elke dag, zelfs met deze warmte.
Wie wil er dan geen IJsbrekers?